Dialog Jessenius v Paláci knih Luxor

Ve středu 5. září se v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí uskuteční oslavy 10. výročí otevření největšího knihkupectví ve střední Evropě. Součástí programu bude i charitativní prodej knih podpořený aktivní účastí známých osobností a patronů jednotlivých nadací. Obecně prospěšnou společnost Dialog Jessenius budou reprezentovat Iva Kubelková a Helena Třeštíková.

O AKCI:

Oslavte s námi 10 let Paláce knih Luxor

V létě 2002 jsme navzdory ničivým záplavám, které postihly i nás, otevírali Palác knih Luxor. Letos si tak připomínáme už deset let, kdy jsme pro vás otevřeli největší knihkupectví ve střední Evropě. Připravili jsme pro vás bohatý narozeninový program, ve kterém si každý najde to svoje, a kde každý bude od nás odměněn. Dnem D, který si poznamenejte do kalendáře, je 5. září.

Pomozte knihou!

14:30 – 17:30 v přízemí Paláce knih Luxor
Nemyslíme jen na vás, ale také na ty, kteří se bez pomoci ostatních neobejdou. A tak jsme pro vás ve spolupráci s našimi partnery připravili následující nabídku: Kupte si 5. září vybrané knihy za speciální cenu, a celý výtěžek z tohoto prodeje půjde na dobročinné účely. Cenu knihy určujete vy, a sami se tak rozhodnete, jaký bude vás příspěvek. Minimální cena knih je 100 Kč. Již nyní se můžete těšit na prodej TOP titulů z rukou herečky, zpěvačky a také zakladatelky občanského sdružení La Sophia Yvetty Blanarovičové. Za konto Bariéry přijde knihy prodávat Jan Potměšil a za Dialog Jesenius, obecně prospěšnou společnost Iva Kubelková. Mezi 14:30 a 17:30 bude knihy prodávat vždy jeden z těchto patronů, a výtěžek z prodeje půjde nadaci, kterou zastupuje.

Komentáře