BAOBAB COLLECTION A DIAOLOG JESSENIUS BOJUJí PROTI RAKOVINĚ PRSU

V úterý 21. května 2019 se na pražské kamenné prodejně interiérových vůní ARIA PURA konal press event pro 15 VIP novinářů a bloggerů zaměřený na kolekci vonných svíček Baobab Women a s ní spojený charitativní projekt na podporu výzkumu rakoviny prsu. Eventu se zúčastnil i viceprezident luxusní značky Baobab Colletion a spolu s majitelem firmy ARIA PURA s.r.o. předali šek s výtěžkem z prodeje neziskové organizaci Dialog Jessenius o.p.s. a podpořili tak onkologické pacientky v jejich nelehké životní situaci.

Ředitelka společnosti Dialog Jessenius o.p.s. Michaela Tůmová a výkonná ředitelka
Projektu 35 Marcela Svěráková představily neziskovou organizaci, čím se zabývá a jaké jsou její cíle. Dialog Jessenius o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která vznikla v roce 2009 a klade si za cíl zlepšit informovanost žen a společnosti obecně o závažném onemocnění rakoviny prsu. Zároveň se snaží o zlepšení komunikace mezi pacientkami, jejich rodinami i zdravotním personálem v nemocnicích. Obě dámy také představily projekt s názvem „Projekt 35“, který se zaměřuje na prevenci a pomoc při léčbě mladým pacientkám ve věku do 35 let. O své zážitky a zkušenosti se přišla podělit jedna z pacientek.

Všechny tři dámy dostaly jako dárek luxusní vonnou svíčku Baobab Collection z kolekce Women, kterou jim osobně předal viceprezident belgické společnosti Baobab Collection, pan Baren Van Mullen. Ten zároveň představil kolekci svíček Women, která vznikla zejména jako charitativní projekt právě na podporu výzkumu rakoviny prsu a neziskové organizace „BIG against cancer“, která je největší mezinárodní sítí výzkumných skupin zaměřujících se na výzkum možností léčby této zákeřné nemoci.

Majitel společnosti ARIA PURA následně spolu s viceprezidentem společnosti Baobab Collection předali paní Tůmové ze společnosti Dialog Jessenius dárkový šek na 30 000 Kč.

Majitel společnosti Petr Brabec spolu s výkonnou ředitelkou Hanou Kružíkovou a brand managerkou Janou Podlipnou představili přítomným novinářům a bloggerům misi naší společnosti ARIA PURA, která má na českém trhu více než desetiletou tradici, ale i další produkty značek, které nabízíme našim zákazníkům k provonění interiéru.

ARIA PURA má dvě kamenné prodejny s bytovou kosmetikou, v Praze na Vinohradské ulici a v Brně v CT Parku na ulici Škrobárenská. Obě prodejny nabízí širokou nabídku produktů na provonění interiéru jako jsou aroma difuzéry, katalytické lampy, vonné svíčky, bytové spreje, vůně na textil, do skříně nebo botníku od těch nejlepších světových značek.

V portfoliu ARIA PURA může zákazník najít produkty značek Mr&Mrs Fragrance, Baobab Collection, Chando, Estéban Paris Parfums, ONNO Collection, Culti Milano, Voluspa, Millefiori Milano a další. Nedílnou součástí portfolia tvoří autovůně, které zažily v posledních letech doslova boom a jsou předmětem i velkoobchodní spolupráce s několika obchodními řetězci nebo čerpacími stanicemi. Veškerý sortiment je k dostání také
na e-shopu firmy v České republice, na Slovensku a v Maďarsku, pro Českou republiku je to e-shop www.bytove-parfemy.cz.

Belgická značka Baobab Collection se při výrobě vonných svíček zavazuje k určitým hodnotám, včetně vysoce kvalitního řemeslného zpracování a šetrnosti k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé svíčky unikátní kus. Suroviny jsou vybírány podle jejich kvality a ekologických parametrů. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse. Svíčky z kolekce Women mají krásný růžovo-zlatý design inspirovaný interiéry britského návrháře Davida Hickse. Vůně svíček je velmi ženská a sofistikovaná, laděná do květinově-pudrových tónů magnólie, růže a pižma.

Galerie

Komentáře