I vteřina může pomoci dobré věci

Vážená paní, vážený pane,
blíží se čas Vánoc, období kdy mají lidé jednu z mála příležitosti se zastavit a užít si klidu a rodinné pohody. Ne všichni si je ovšem mohou užívat bezstarostně a plni sil. Pro pacienty s diagnostikovaným onkologickým onemocněním a jejich blízké jsou právě sváteční dny velkou zatěžkávací zkouškou. Návod, jak zvládat obtížné momenty, které s sebou choroba přináší, jak s ní bojovat i další zásadní informace o průběhu onemocnění, však mohou nalézt ve speciálních edukačních filmech z cyklu „Průvodci onemocněním“, které vydává naše obecně prospěšná společnost.

Po pozitivních ohlasech pacientů na první dva vydané filmy, připravujeme nyní edici v pořadí třetího „Průvodce“ zaměřeného na problematiku onemocnění zhoubným nádorem. Stejně jako předchozí „Průvodce onemocněním“ bude k dispozici zdarma u odborných lékařů, nebo ke stažení na www.dialog-jessenius.cz

 

Pokud byste společně s námi chtěli pomoci onkologickým pacientům a jejich blízkým, máte nyní možnost podílet se na tvorbě tohoto filmu. Jak? Jedna jeho vteřina stojí 150 Kč. Darujte nám pár vteřin a pomozte jim získat potřebné informace. Protože „Vědět je klíč“.

Pro prvních 500 dárců, kteří přispějí na natočení minimálně 10 vteřin filmu, máme připravený dárek v podobě unikátní výpravné knihy „Portrait Gallery 46 Čechů“. Významné české osobnosti zachytil svými fotografiemi Pavel Brunclík a jejich životními příběhy doprovodil Pavel Kosatík.

Váš příspěvek, prosím zašlete na účet 2829965399/0800 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaší adresu k zaslání dárku.

Děkujeme za Vaši ochotu a přejeme Vám hodně zdraví a osobních i pracovních úspěchů.

S pozdravem,
Michaela Tůmová
Dialog Jessenius o.p.s.

Galerie

Komentáře