Studentská akademie má pod svými křídly už 3 kapely

První kapela, která vznikla v rámci SA pod vedením Slávka Jandy, AcademiX, nabrala druhý dech s novou zpěvačkou, teprve patnáctiletou Bárou Sedlákovou. Před koncerty jejich název zazněl v rádiích hned několikrát a i na internetu jsme o nich našli zmínku. V létě je už pravděpodobně na podiu neuvidíte, protože se budou věnovat skládání nových písniček, na podzim to ale rozjedou zase se vší parádou.

S rappery z United Gypsi Crew, která vznikla před dvěma lety v nízkoprahovém centru Beztíže a kterou nyní převzala pod sebe i Studentská akademie, si zahráli ve čtvrtek 20. června jak na Parukářce na festivalu neziskových organizací, tak i na Klubové noci v NoD. Koncerty byly spíše komornější ale atmosféra byla skvělá. Co se týče UGC, můžete se těšit na nový videoklip k písničce Změny dělaj divy, k němuž nazpívali frontmanky kapely 20 minutes vokály a brzy vznikne v nahrávacím studiu Sláva Jandy jejich první CD.

Folk-rockoví 20 minutes si v sobotu zahráli společně s AcademiX na United islands na Folk & Open Mic Stage, kde sklidili velký úspěch.

Zatím příkladádáme první várku fotek z Parukářky a Klubové noci. V brzké době se můžete těšit na fotky z United islands a na rozhovor s kytaristou AcademiX Matějem Tabačíkem. Dále se můžete podívat na odkazy, kde o našich kapelách psali.

novinky.cz

ulice.tyden.cz

prazanda.cz

regiony24.cz

novina.cz

Galerie

Komentáře