Business Run a ruce na prsa

Den dětí nemusí být jenom o dětech. Důkazem toho je farmaceutická firma Sanofi, která se rozhodla pro své zaměstnance 1. června zorganizovat společný běh Business Run a zaměstnancům navíc zprostředkovat i školení o samovyšetření prsou a varlat. To zajišťují zkušené instruktorky z nadace Ruce na prsa, na akci vystoupí i Petr Koukal za nadaci STK pro chlapy.


A tak se zrodila nová spolupráce mezi nadacemi a organizátory firemních běhů Business Run z Kasty, s.r.o. „Věříme, že se tímto způsobem povede nadacím proškolit co nejvíce lidí a jsme velmi rádi, že tomu můžeme pomoci. Těší nás zájem každé firmy, která se do projektu zapojí, a podpoří tak záslužnou a tolik důležitou činnost nadací a jejich projektů,“ uvedl organizátor akce Business Run Jiří Kastner.


Nadace Ruce na prsa může díky příspěvku od každé firmy rozvíjet svou činnost a dostávat důležitost samovyšetření prsu do povědomí většího množství žen. „Těší nás zájem o akci Business Run, protože dokazuje nejen nadšení pro běh, ale také společenskou zodpovědnost a zájem o zdraví. Existuje mnoho různých charitativních běhů, každý si díky tomu může vybrat a podporovat téma, které je mu blízké. Jako poděkování předáme všem účastníkům tohoto běhu informace o tom, jak se o sebe správně starat v rámci prevence onkologických onemocnění,“ upřesnila instruktorka z nadace Ruce na prsa Markéta Havlová.


Business Run je projekt, který pořádá Asociace firemních sportů a zdraví s cílem podpořit zaměstnavatele a firmy aktivní v oblasti zdravého životního stylu svých zaměstnanců. „Zkrátka každý člověk, který se rozhodne zúčastnit Business run, pomáhá dobré věci," doplnila spoluorganizátorka akce Business Run Barbora Ostřížková. Tak udělejte taky něco dobrého a přihlaste se k firemnímu běhu Business Run. Nejen, že zocelíte kolektiv, ale především zajistíte, aby se Vaši kolegové uměli správně vyšetřit.


Takže dejte ruce na prsa a vyběhněte z kanceláře ven – vyvětrat koule!


Více informací najdete na www.businessrun.cz.

Galerie

Komentáře