NOVÝ STAN PRO RUCE NA PRSA

S projektem Ruce na prsa I dalšími aktivitami postupně objíždíme různá místa v České republice. Mnohdy se jedná o venkovní akce, kde nelze předvídat rozmary počasí. Déšť je samozřejmě nepříjemný, ale i celodenní paprsky slunce nás umí pořádně potrápit. Proto jsme rádi, že nám společnost EXPODUM věnovala dva rychlorozkládací stany, které nám venkovní prezentaci velmi ulehčí.

Velký stan o rozměrech 3 x 6 metrů zaručí pohodlí pro všechny. Pokud se ocitneme v omezených prostorech, můžeme využít druhý party stan. Ten zabírá plochu 2 x 3 metry a bude tak vhodnější na akcích, kde je vícero prezentačních stánků vedle sebe.

Službu nám stany poskytnout také při prezentacích projektu RUCE NA PRSA, které často probíhají venku. Pohodlí určitě ocení zájemkyně o praktické informace, stejně jako pro ambasadorky projektu. Jsme rádi, že díky těmto stanům můžeme edukovat více žen a poskytneme jim osobnější prostředí při konzultaci takto delikátní problematiky.

Jednou z nejbližších akcí, kam se stany vyrazíme, bude Studentský štafetový maraton, který 10. října pořádá na Výstavišti v Holešovicích nezisková organizace DĚLEJ, CO TĚ BAVÍ. Běžecký maraton pro týmy středních a vysokých škol o klasické délce 42 km bude rozdělen do deseti úseků. V rámci doprovodného programu stejně jako v loňském roce ukážeme, jak se provádí samovyšetření prsu.
Děkujeme společnosti EXPODUM a těšíme se, až s novými pomocníky vyrazíme do terénu.

Komentáře